top of page

Prodej příjemného bytu DB 2+1 s lodžií v cihlovém domě
o velikosti 62 m2 – Zbýšov u Brna, ul. Sportovní

popis nemovitosti

Popis

Jedná se o velice příjemný byt 2+1 s lodžií o velikosti 62,5 m2 ve Zbýšově u Brna. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí v menším cihlovém bytovém domě na ulici Sportovní.

 

Bytový dům již prošel rekonstrukcí. Má novou zateplenou fasádu, nová okna, novou střechu, nové lodžie a novou vlastní plynovou kotelnu na vytápění a ohřev TUV.

 

Samotný byt prošel částečnou rekonstrukcí. Má nová okna, v kuchyni a předsíni novou dlažbu, v obývacím pokoji rekonstruované parkety (v ložnici jsou parkety původní, ale taky v dobrém stavu). Lodžie je nová s velmi pěknou dlažbou. Kuchyňská linka již taky byla výměna za novou. Bytové jádro je umakartové, ale velmi pěkně obložené. V koupelně keramickými obklady a na WC dřevem.

 

Byt se prodává zařízený tak jak jej vidíte na fotografiích. A celkově je ve velmi dobrém stavu.

 

Všechny místnosti v bytě jsou neprůchozí. V případě zájmu by se ale pokoje daly propojit. Byt je orientován přibližně na východ (obývací pokoj) a západ (kuchyň a ložnice). V předsíni je umístěna vestavěná skříň a věšáky na bundy. Je zde připraven prostor i na botník.

 

K bytu náleží velký sklep 4,5 m2. A v domě je také možné využívat kočárkárnu / kolárnu a 2 sušárny.

okolí a lokalita

Lokalita

Byt se nachází na ulici Sportovní, kousek od centra. Parkování aut je možné přímo u domu. A přibližně 50 metrů od domu se nachází zastávky autobusů 421 a 153. Přímo u domu se také nachází obchod s potravinami.

 

Zbýšov je město a nachází se zde veškerá občanská vybavenost. Je zde několik základních škol, mateřská škola, základní umělecká škola, pošta, několik větších obchodů, různé menší obchůdky, benzinová čerpací stanice s rychlým občerstvením, několik restaurací, kavárna, kino, koupaliště, fotbalové hřiště, úřady, lékárna, zdravotní středisko, dětská hřiště a třeba také velmi aktivní kulturní centrum.

 

Zbýšov se nachází přibližně 20 km západně od Brna. Je tudíž dobře dostupný klidně i na denní dojíždění. Navíc je možné do Brna jezdit vlakem ze sousední obce Zastávka, která je vzdálená necelé 4 km. Je zde ale klid a velmi pěkné okolí, kde můžete uniknou všednímu ruchu města.

interaktivní mapa

Mapa

technické informace

Technické

Celková plocha

Dispozice

Balkon

Sklep

Podlaží

Výtah

Stavba

Okna

Vlastnictví

Orientace bytu

Zařízení

Voda

Topení

Plyn

Odpad

Elektřina

Doprava

62,5 m2

2+1

ano

ano

1. podlaží ze 3

ne

cihlová

plastová

družstevní

východ – západ

ano

obecní vodovod

kotelna v domě

ne

veřejná kanalizace

230 V

autobus, vlak

kompletní fotogalerie

Fotogalerie

cena

Cena

2 790 000 Kč
včetně provize rk a všech poplatků

Jedná se o velice příjemný byt, který se nachází v kompletně opraveném bytovém domě. A v samotném bytě již také proběhlo velké množství úprav. Ve Zbýšově máte k dispozici veškerou občanskou vybavenost, která je navíc dostupná i pěšky.

Parkování je bez problémů přímo u domu. A do Brna je také možné jezdit vlakem.

Neváhejte mě kontaktovat pro bližší informace, případně domluvení osobní prohlídky.