top of page

Prodej prostorného bytu OV 3+1 s lodžií na Vinohradech, 69 m2
s možností dokoupení garáže – Brno, ul. Valtická

popis nemovitosti

Popis

Jedná se o prostorný byt 3+1 v osobním vlastnictví s lodžií v Brně - Vinohradech na ulici Valtická. Celková výměra bytu je 69 m2. Byt se nachází ve čtvrtém patře 11 patrového domu, který je zateplený a kompletně revitalizovaný. Má také dva moderní výtahy.

 

Všechny místnosti v bytě jsou neprůchozí. Do každé je vstup z haly, která tvoří střed bytu. A je v ní umístěna vestavěná skříň. Byt je orientován na dvě světové strany. Jeden pokoj na sever a všechny ostatní místnosti, včetně obývacího pokoje s balkonem, na východ.

 

Byt je ve velice pěkném udržovaném stavu. Jádro je umakartové, ale z vnitřní stany má speciální obklady na umakartová jádra a z vnější strany plastickou tapetu, takže ani není poznat že není zděné. Bez problémů se dá i nadále používat. Pokud byste si chtěli jádro přece jen udělat nové, nabízí se zde možnost rozšíření jádra o uličku. To by se obešlo bez zásahu do konstrukce domu a přišli byste tím jen o jednu malou skříň. A koupelna by se významně zvětšila. Vstupní dveře do bytu jsou předělané na bezpečnostní.

V případě zájmu vám můžu nabídnout k prodeji i garáž v garážovém domě přímo před domem.

 

Vytápění a ohřev vody jsou řešeny dálkově. Dále je v bytě přivedena elektřina, přípojka na internet přes Netbox a domovní televizní anténa.

 

K bytu náleží sklep. A také možnost využívat uzamčenou kočárkárnu na patře. Ta se nachází hned vedle dveří do bytu a je možné ji využít na uskladnění kočárků, kol, nebo jiných věcí podle potřeby.

okolí a lokalita

Lokalita

Dům leží na výhodném místě přímo na okraji Pálavského náměstí, takže máte po ruce veškerou občanskou vybavenost. Kousek od domu je supermarket, další různé obchody, restaurace, lékárny, banky a bankomaty, pošta, školy, školky a dětská hřiště. Všude se dostanete pohodlně pěšky.

 

Zastávku MHD máte od domu 250 metrů. A kromě trolejbusu č. 27 zde jezdí několik autobusových linek včetně noční linky N99. Auto můžete parkovat na parkovišti přímo před domem. Nebo je zde několik další parkovišť ve vzdálenosti kolem 100 metrů.

 

Výhodou toho bytu je také blízkost Lesoparku Akátky, který začíná jen 400 metrů od domu. Sem můžete vyrazit pěšky na procházku do přírody, vyvenčit psa, jen tak si posedět na lavičce, nebo využít různá veřejná hřiště. Další možností, kam v okolí vyrazit do přírody, je Mariánské údolí. Tam se dostanete autem za 10 minut. Nebo také autobusem MHD.

interaktivní mapa

Mapa

technické informace

Technické

Celková plocha

Dispozice

Balkon

Sklep

Podlaží

Výtah

Stavba

Bytové jádro

Vlastnictví

Orientace bytu

PENB

Voda

Topení

Plyn

Odpad

Elektřina

Doprava

69 m2

3+1

ano

ano

5. podlaží z 12

ano – 2x

panelová

umakartové

osobní

sever – východ

C – úsporná

obecní vodovod

ústřední dálkové

ne

veřejná kanalizace

230 V

MHD – trolejbus, autobus

penb

PENB
PENB

kompletní fotogalerie

Fotogalerie

cena

Cena

4 850 000 Kč
včetně provize rk a všech poplatků

Velkým bonusem je také to, že se v domě platí malá částka do fondu oprav. Současně je ale naspořeno dostatek prostředků pro budoucí investice. Takže náklady na údržbu domu nebudou zbytečně zatěžovat váš rozpočet.

 

Neváhejte mě kontaktovat pro bližší informace, případně domluvení osobní prohlídky.

 

Koupi bytu je možné financovat hypotékou. V případě zájmu můžu pomoci s financováním.

bottom of page