top of page

Prodej zahrady o velikosti 1 344 m2 s rekreační chatou a vlastní studnou – Střelice u Brna

popis nemovitosti

Popis

Jedná se o prodej zahrady s rekreační chatou v chatové oblasti ve Střelicích u Brna. Pozemek má výměru 1 344 m2. Je obdélníkového tvaru. V horní a spodní části je rovinatý, ve střední části svažitý. Pozemek je široký podle místa od 6 do 7 metrů. Délka pozemku je necelých 200 metrů. Svah je orientován na jižní stranu.

 

Pozemek je přístupný ze dvou příjezdových cest na horním a dolním konci. Celý pozemek je oplocený a na obou stranách jsou brány. Cesta na horním konci je zpevněná a udržovaná. Z obou stran je možný vjezd na pozemek a parkování auta.

 

Chata na pozemku je koncipovaná jako rekreační. Má dvě podlaží - sklep a obytné nadzemní podlaží. Chata je ale ve svahu, takže sklep je v úrovni přízemí. Nachází se v něm kuchyň, která má vstupu přímo na terasu. Zastavěná plocha chaty je 30 m2. V případě zájmu je ale možné ji rozšířit až na 50 m2. Chata momentálně potřebuje údržbu nebo rekonstrukci. Po úpravách by bylo možné i celoroční užívání.

 

Na pozemku se nachází vlastní studna. Z té je udělaný rozvod vody do chaty. Takže v chatě je tekoucí voda. U chaty se nachází jímka, kam je svedený odpad z WC. Nachází se zde tedy klasické splachovací WC. Dále je do chaty přivedená elektřina 230/400V. K vytápění slouží kamna na tuhá paliva. Na pozemku se také nachází 30 ovocných stromů a 30 hlav vína.

okolí a lokalita

Lokalita

Chatová oblast se nachází severně od obce Střelice, necelý 1 km od obce. Je umístěna na okraji lesa, který pokračuje do Omic a Popůvek. Jedná se o velmi pěknou a malebnou lokalitu. Nedaleko se také nachází vyhledávaná turistická lokalita Přírodní park Bobrava.

 

Obec Střelice se nachází přibližně 4 km od západní hranice Brna. Velkou výhodou je dobré vlakové spojení na brněnské hlavní nádraží. V obci se nachází obchod, hospoda, cukrárna, letní koupaliště, pošta a kostel, takže nabízí běžnou občanskou vybavenost.

interaktivní mapa

Mapa

technické informace

Technické

Plocha pozemku

Zastavěná plocha

Elektřina

Plyn

Voda

Odpad

Topení

Balkon

Stavba

Vlastnictví

Zařízení

Doprava

1344 m2

30 m2

230/400 V

ne

vlastní studna

septik

kamna na tuhá paliva

ano

cihla / kámen / siporex

osobní

ano

vlak / autobus

kompletní fotogalerie

Fotogalerie

cena

Cena

1 490 000 Kč
včetně provize rk a všech poplatků

Neváhejte mě kontaktovat pro bližší informace, případně domluvení osobní prohlídky.

Koupi je možné financovat hypotékou. V případě zájmu můžu pomoci s financováním.

bottom of page