top of page

Prodej pozemku ke stavbě rodinného domu
o velikosti 1 112 m2 a šířce 31 metrů – Horní Dubňany

popis nemovitosti

Popis

Jedná se o pozemek určený ke stavbě rodinného domu o výměře 1 112 m2 v obci Horní Dubňany. Pozemek je rovinatý, leží u obecní komunikace a má uliční šíři 31 metrů. Délka pozemku je přibližně 36 metrů.

 

Na pozemku se nachází stavba rodinného domu, která je určená k rekonstrukci nebo demolici. Do domu je přivedená elektřina 230/400V. Před domem se nachází obecní vodovod, kanalizace a plyn. Na pozemku se pak ještě nachází vlastní studna.

 

V obci se nachází obchod a kulturní dům s hospodou. Pro děti je k dispozici dětské hřiště. Školy a školky se nachází v sousedních obcích. Kompletní občanskou vybavenost pak najdete v Moravském Krumlově, který je vzdálený necelých 10 km. A můžete využít i autobusu dopravu linkou 442.

 

Velkou výhodou je blízkost a dobrá dostupnost JE Dukovany, která je velkým a stabilním zaměstnavatel v oblasti.

 

Nedaleko se nachází krásná příroda údolí řeky Jihlavy. A na ní vodní nádrž Mohelno a vodní nádrž Dalešice. Na druhou stranu pak najdete Přírodní park Rokytná kolem říčky Rokytné. Obě tyto lokality jsou ideální pro procházky, výlety na kole, návštěvy různých památek, nebo jen tak k relaxaci u vody.

 

Pozemek je zajímavý svými rozměry 31 x 36 metrů, kdy vám nabízí téměř čtvercový tvar. Tím že je rovinatý a krásně udržovaný. A také tím, že se nachází v již zastavěné oblasti, kde je hotová obecní komunikace a přivedeny veškeré inženýrské sítě.

 

V případě zájmu je možné prodat pozemek o dvojnásobné velikosti, díky čemuž můžete mít větší zahradu, nebo postavit 2 domy na obou koncích pozemku.

fotogalerie

Fotogalerie
Technické

technické informace

Druh nemovitosti

Využití

Celková plocha

Šířka pozemku

Délka pozemku

Terén

Přístupová cesta

Elektřina

Voda

Kanalizace

Plyn

Studna

Doprava

pozemek

stavební – bydlení

1112 m2

31 m

36 m

rovinatý

obecní

na pozemku

na hranici pozemku

na hranici pozemku

na hranici pozemku

ANO

autobus, silnice

interaktivní mapa

Mapa
Cena

cena

2 587 620 Kč

etně provize RK a všech poplatků

Neváhejte mě kontaktovat pro bližší informace, případně domluvení osobní prohlídky.

Koupi je možné financovat hypotékou. V případě zájmu můžu pomoci s financováním.

 

bottom of page