top of page

Prodej pozemku ke stavbě rodinného domu o velikosti 1500 m2
s krásným výhledem do Údolí Bílého potoka – Javůrek

popis nemovitosti

Popis

Jedná se o pozemek určený ke stavbě rodinného domu o výměře 1500 m2 v obci Javůrek. Pozemek se nachází na okraji zástavby v rozvojové části obce. Má obdélníkový tvar o šířce 22 metrů a délce 68 metrů. A je rovinatý, takže zde nejsou potřeba náročné terénní úpravy.

 

Z pozemku je krásný výhled do okolní přírody. Obec Javůrek leží přímo nad Údolím Bílého potoka. V něm se nachází oblíbené turistické a cykloturistické cíle jako například Šmelcovna nebo Hálův mlýn, kam se dá bez problémů dojít procházkou.

 

Pozemek se nachází u obecní komunikace, která momentálně prochází úpravou pro budoucí potřeby přístupu k rodinným domům. Součástí komunikace budou obecní vodovod a kanalizace. Přípojka elektřiny je již v procesu vyřizování.

 

Na pozemku je také již zjištěn pramen pro studnu. Takže není problém zřízení vlastní studny.

 

Dle územního plánu je možné na pozemku stavět v přední části. A to dům k bydlení o jenom nadzemním podlaží, jednom podlaží s podkrovím, nebo o dvou podlažích s plochou střechou.

 

V obci je k dispozici mateřská škola, restaurace a obchod se smíšeným zbožím. Další občanská vybavenost je pak v sousední obci Domašov, kde je základní a mateřská škola, obchod, restaurace, cukrárna, pošta, kadeřnictví a zdravotní středisko.

Obec Javůrek leží přibližně 20 km západně od Brna. Doprava je bezproblémová autem, kdy se do centra Brna dostanete přibližně za 30 minut. Nedaleko obce se nachází dva dálniční sjezdy. A také je možné se dopravit autobusem IDS.

Pozemek je zajímavý především svojí polohou na klidném místě na okraji obce. A s krásným výhledem do Údolí Bílého potoka. Současně jsou ale k dispozici inženýrské sítě a do Brna je dojezd do půl hodiny.

V případě vašeho zájmu je možné odprodat i větší část pozemku pro zvětšení zahrady.

fotogalerie

Fotogalerie
Technické

technické informace

Druh nemovitosti

Využití

Celková plocha

Šířka pozemku

Délka pozemku

Terén

Přístupová cesta

Elektřina

Voda

Kanalizace

Plyn

Doprava

pozemek

stavební – bydlení

1500 m2

22 m

68 m

rovinatý

obecní

v procesu zřizování

plánována v komunikaci

plánována v komunikaci

dle domluvy stavebníků

autobus, silnice, dálnice

interaktivní mapa

Mapa
Cena

cena

3 990 000 Kč

etně provize RK a všech poplatků

Neváhejte mě kontaktovat pro bližší informace, případně domluvení osobní prohlídky.

Koupi je možné financovat hypotékou. V případě zájmu můžu pomoci s financováním.

 

bottom of page