top of page

Prodej komerčního prostoru 58 m2 v přízemí bytového domu s přilehlým pozemkem 48 m2 – Modřice, Přízřenická

IMG_4006.jpeg

popis nemovitosti

Popis

Jedná se o komerční nebytový prostor o velikosti 58 m2, který se nachází v přízemí moderního bytového domu v Modřicích na ulici Přízřenická.

 

Součástí prodeje je i pozemek o velikosti 48 m2, který sousedí s bytovým domem a s komerčním prostorem tvoří jeden funkční celek.

 

Prostor má samostatný vstup přímo z ulice a další samostatný vstup je na vlastní pozemek. Ten je kompletně oplocený a momentálně slouží jako zahrádka pro posezení. 

 

Samotná jednotka se skládá z jednoho velkého otevřeného prostoru, který doplňuje sklad a dámské a pánské toalety. Do jednotky je přivedena voda a elektřina. Vytápění a ohřev TUV je řešeno centrálně kotlem pro celý bytový dům. Jednotka je také vybavena klimatizací.

 

Majitel v současné době jednotku pronajímá. Nájemce zde provozuje úspěšnou cukrárnu.

 

Jedná se tak o ideální investiční příležitost, kde můžete získat nemovitost, která roste na hodnotě. A současně mít příjem z pronájmu od prvního dne. Navíc s ověřeným nájemcem.

 

A pokud hledáte prostory pro váš vlastní podnikatelský záměr, samozřejmě je pro vás tato nemovitost také k dispozici. Pro podrobnější informace mě prosím kontaktujte.

půdorys

Půdrys
půdorys.001.jpeg

okolí a lokalita

Lokalita

Přímo v domě se ještě nachází obchod s potravinami a kadeřnictví. V bezprostřední blízkosti se nachází bytové domy, několik rodinných domů, wellness centrum, domov pro seniory, poliklinika, lékárna a Business park Modřice. Nedaleko pak leží rybník, kam lidé často chodí na procházky.

 

Parkování je možné přímo u domu na veřejných stáních na komunikaci. Takže zákazníci mohou přijet až k vám a bez problémů zaparkovat. Nedaleko je také autobusová zastávka.

mapa

Mapa

penb

PENB.001.jpeg

kompletní fotogalerie

PENB
Fotogalerie