top of page

Prodej komerčního prostoru 58 m2 v přízemí bytového domu s přilehlým pozemkem 48 m2 – Modřice, Přízřenická

IMG_4006.jpeg

popis nemovitosti

Popis

Jedná se o komerční nebytový prostor o velikosti 58 m2, který se nachází v přízemí moderního bytového domu v Modřicích na ulici Přízřenická.

 

Součástí prodeje je i pozemek o velikosti 48 m2, který sousedí s bytovým domem a s komerčním prostorem tvoří jeden funkční celek.

 

Prostor má samostatný vstup přímo z ulice a další samostatný vstup je na vlastní pozemek. Ten je kompletně oplocený a momentálně slouží jako zahrádka pro posezení. 

 

Samotná jednotka se skládá z jednoho velkého otevřeného prostoru, který doplňuje sklad a dámské a pánské toalety. Do jednotky je přivedena voda a elektřina. Vytápění a ohřev TUV je řešeno centrálně kotlem pro celý bytový dům. Jednotka je také vybavena klimatizací.

 

Majitel v současné době jednotku pronajímá. Nájemce zde provozuje úspěšnou cukrárnu.

 

Jedná se tak o ideální investiční příležitost, kde můžete získat nemovitost, která roste na hodnotě. A současně mít příjem z pronájmu od prvního dne. Navíc s ověřeným nájemcem.

 

A pokud hledáte prostory pro váš vlastní podnikatelský záměr, samozřejmě je pro vás tato nemovitost také k dispozici. Pro podrobnější informace mě prosím kontaktujte.

půdorys

Půdrys
půdorys.001.jpeg

okolí a lokalita

Lokalita

Přímo v domě se ještě nachází obchod s potravinami a kadeřnictví. V bezprostřední blízkosti se nachází bytové domy, několik rodinných domů, wellness centrum, domov pro seniory, poliklinika, lékárna a Business park Modřice. Nedaleko pak leží rybník, kam lidé často chodí na procházky.

 

Parkování je možné přímo u domu na veřejných stáních na komunikaci. Takže zákazníci mohou přijet až k vám a bez problémů zaparkovat. Nedaleko je také autobusová zastávka.

mapa

Mapa

penb

PENB.001.jpeg

kompletní fotogalerie

PENB
Fotogalerie

cena

Cena

3 990 000 Kč
včetně provize rk a všech poplatků

Tento komerční prostor doporučuji jako zajímavou investiční příležitost, kde můžete získat nemovitost, která roste na hodnotě.

A současně mít příjem z pronájmu od prvního dne. Navíc s ověřeným nájemcem.

 

Stejně tak je ale tato nemovitost pro vás vhodná, pokud hledáte prostory pro váš vlastní podnikatelský záměr.

 

Neváhejte mě kontaktovat pro bližší informace, případně domluvení osobní prohlídky.

 

Koupi je možné financovat hypotékou. V případě zájmu můžu pomoci s financováním.

bottom of page