top of page

prodej prostorného bytu ov 3+1 v revitalizovaném domě, brno – líšeň

popis nemovitosti

Popis

Jedná se o prostorný a slunný byt v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 o celkové ploše 74 m2 v Brně – Líšni. Byt se nachází v 6. patře kompletně revitalizovaného bytového domu s výtahem na ulici Zikova. K bytu náleží sklep.

 

Byt je dispozičně velmi výhodně řešený. Vstup je do haly o velikosti 11 m2, ze které jsou pak samostatné vstupy do všech ostatních místností. V hale jsou také umístěné úložné prostory. Největší pokoj v bytě je obývací, který má 22 m2 a je čtvercového půdorysu. Ložnice a dětský pokoj pak mají po 12 m2. Ložnice je čtvercová a dětský pokoj obdélníkový. Kuchyň je prostorná, čtvercová, má 11 m2 a pohodlně se do ní vejde i jídelní stůl.

 

Byt je orientován na dvě strany domu – východ a západ. Což přináší velmi dobré světelné a tepelné podmínky. Můžete si rozvrhnout místnosti podle toho, kde chcete, aby vám kdy svítilo slunce. A dá se dobře větrat. Z jedné strany bytu je pěkný výhled na Brno. Z druhé strany je výhled do velkého parku před domem.

 

Byt se prodává kompletně zařízený, tak jak jej můžete vidět na fotkách. Vše je funkční, ale v původním stavu. Takže je spíše vhodný k rekonstrukci. Bytové jádro je původní umakartové. Okna jsou také původní. V případě zájmu můžeme přenechat výhodnou nabídku na výměnu oken.

 

Vytápění bytu a ohřev teplé vody jsou řešeny dálkově. Do bytu je přivedena elektřina i plyn.

okolí a lokalita

Lokalita

Dům se nachází v pěkné klidné části sídliště Líšeň. V okolí domu je spousta zeleně a volného prostoru. V bezprostřední blízkosti se nachází 3 dětská a sportovní hřiště. Velkou výhodou tohoto domu je také přítomnost velkého množství volných parkovacích míst. Kromě parkování podél silnice se dá parkovat na menším parkovišti přímo před vchodem. A pak také na velkém parkovišti asi 50 metrů od domu, kde najdete vždy bez problému místo.

Dalším velkým lákadlem toho místa je, že od domu je to přibližně 1,5 km na Velkou Klajdovku, kde končí Brno a začínají rozsáhlé lesy a krásná příroda. Asi nejbližším místem kam se vypravit je lom Hády a místa kolem něj. Dále se pak můžete vypravit směrem na Bílovice nad Svitavou nebo Ochoz u Brna. Jedná se o chráněnou oblast Moravského krasu, takže je zde krásná a zajímavá příroda. Navštívit zde můžete také krasové útvary podél údolí Říčky. Oblast je protkaná spoustou pěších a cyklo stezek, takže možnosti procházek a výletů je opravdu velké.

 

Dále se pak můžete do přírody vypravit do Mariánského údolí, které je od domu přibližně 4,5 km. Kromě auta se tam můžete dopravit i autobusem č. 55, který jede bez přestupu přímo od domu. V Mariánském údolí je také krásná příroda a procházky. Také ale možnosti koupání, restaurace a zábavy pro děti.

Doprava do města je pak také velmi dobrá. Přibližně 400 metrů od domu je zastávka tramvaje č. 8. Na tu dojdete pěšky asi za 6 minut. Na druhou stranu asi 300 metrů je pak zastávka autobusů č. 78 a č. 55. A také zde jezdí noční linka č. N98.

 

V okolí domu je k dispozici veškerá občanská vybavenost. V nejbližším okolí jsou 2 základní a mateřské školy. Několik dětských a sportovních hřišť. Dvě obchodní centra se supermarketem, restauracemi a dalšími službami. A také poliklinika a lékárna.

mapa

Mapa

technické informace

Technické

Celková plocha

Sklep

Podlaží

Výtah

Stavba

Vlastnictví

Orientace bytu

PENB

Nastěhování

Voda

Topení

Plyn

Odpad

Elektřina

Doprava

Možnost hypotéky

74 m2

2,74 m2

7. podlaží z 8

ano

panelová

osobní

východ / západ

C – úsporná

ihned

obecní vodovod

ústřední dálkové

ano

veřejná kanalizace

230 V

MHD – tramvaj, autobus

ano

penb

PENB Zikova 2
PENB

kompletní fotogalerie

Fotogalerie