top of page

Prodej slunného bytu OV 3+1, 78 m2
s nádherným výhledem, Brno – Líšeň, ul. Elplova

popis nemovitosti

Popis

Jedná se o slunný byt 3+1 v osobním vlastnictví s krásným výhledem v 7. patře kompletně revitalizovaného bytového domu. Byt má výměru 78 m2 a nachází se na velmi žádané ulici Elplova v Brně – Líšni. K bytu náleží balkon a sklep.

 

Byt je dispozičně velmi dobře řešený. Všechny místnosti jsou neprůchozí a je zde velká předsíň, kde je prostor na vestavěné skříně. Je také orientovaný na dvě strany domu – sever a jih. Takže můžete využít výhod jednotlivých místností.

 

Jednou z velkých výhod bytu je krásný výhled a soukromí. Díky tomu, že se byt nachází v 7. patře a také v dostatečné vzdálenosti od dalších domů, máte z bytu na jednu stranu krásný výhled na Líšeňskou rokli a dál do otevřeného prostoru až na Pálavu. Na tuto stranu je také umístěn balkon. Na druhou stranu máte výhled na Hády, Klajdovku a také na Brno.

 

Díky tomu, že je byt v patře nejvyšším, tak nejen že vám nikdo nevidí do oken, ale současně vás nikdo nebude rušit hlukem shora. Dům má kompletně novou šikmou střechu s velmi dobrými izolačními vlastnostmi, a tak se nemusíte bát v zimě chladu a v létě horka od střechy. A také vás nebude rušit hluk z ulice.

 

V bytě je již udělané zděné jádro s novými rozvody. To si navíc můžete v případě zájmu i zvětšit. Okna v bytě jsou nová plastová. Velkou výhodou je dlažba na podlahách v kuchyni, předsíni, chodbě, koupelně a WC. Bytový dům je kompletně revitalizovaný. Má například novou zateplenou fasádu, nová okna, novou šikmou střechu, nové všechny rozvody, výtah a také funkční kamerový systém.

 

Příjemným bonusem tohoto domu je také funkční zadní vchod směrem dolů do Líšně, který vám znatelné zkrátí cestu kdykoli se vypravíte někam pěšky. Třeba do restaurace nebo cukrárny Havana.

 

V bytě je zavedená elektřina, plyn i internet. Dostupní poskytovatelé jsou Netbox, Vodafone (UPC), O2, T-Mobile. Vytápění a ohřev vody jsou řešeny dálkově.

okolí a lokalita

Lokalita

Velkou výhodou tohoto bytu je lokalita. Tato část Líšně je vyhledávaná kvůli výborné kombinaci dosahu přírody, zeleně, volného prostoru a současně občanské vybavenosti a dopravní obslužnosti.

 

Všude kolem domu je spousta zeleně a volného prostoru. Je zde spousta parků a dětských a sportovních hřišť. Na Velkou Klajdovku je to jen 1100 m. A tam začínají rozsáhlé lesy a krásná příroda. Asi nejbližším místem, kam se vypravit, je lom Hády a místa kolem něj. Dále se pak můžete vypravit směrem na Bílovice nad Svitavou nebo Ochoz u Brna. Jedná se o chráněnou oblast Moravského krasu, takže je zde krásná a zajímavá příroda.

 

V blízkém okolí domu je pak k dispozici kompletní občanská vybavenost. Je zde několik mateřských a základních škol, poliklinika, lékárna, restaurace, cukrárny, supermarkety, sportovní hřiště a další různé služby jako například kadeřnictví. Vše dostupné v pěší vzdálenosti.

 

Je zde výborná doprava MHD díky tramvaji č. 8, jejíž zastávka se nachází jen 330 m od domu. Tou se dostanete do centra Brna za 16 minut. Také zde jezdí několik autobusových linek a noční linka N98. Autem se dá parkovat přímo před domem. V případě potřeby je možnost zaparkovat na velkém parkovišti jen 300 m od domu, kde vždycky najdete bez problémů místo.

interaktivní mapa

Mapa

technické informace

Technické

Celková plocha

Dispozice

Balkon

Sklep

Podlaží

Výtah

Stavba

Bytové jádro

Okna

Vlastnictví

Orientace bytu

PENB

Voda

Topení

Plyn

Odpad

Elektřina

Doprava

78 m2

3+1

ano

ano

8. podlaží z 8

ano

panelová

zděné

plastová

osobní

sever – jih

C – úsporná

obecní vodovod

ústřední dálkové

ano

veřejná kanalizace

230 V

MHD – tramvaj, autobus

penb

PENB
PENB.jpg

kompletní fotogalerie

Fotogalerie