top of page

Prodej bytu OV 2+1 v cihlovém domě s výtahem, 53 m2
u stanice metra C – Praha 4 Michle, ul. Jihlavská

popis nemovitosti

Popis

Jedná se o byt 2+1 v osobním vlastnictví ve 3. patře cihlového bytového domu s výtahem. Celková výměra bytu je 53,1 m2. Byt se nachází v klidné ulici Jihlavská v Praze Michli.

 

Byt se skládá z obývacího pokoje, který je situován na jižní straně domu, a ložnice a kuchyně, které jsou orientovány na sever. Dále má byt předsíň, samostatnou koupelnu a WC. V kuchyni se nachází spíž.

 

Bytový dům již prošel revitalizací. Má nové rozvody, fasádu, okna, sedlovou střechu a výtah. Výtah jezdí i ke sklepům, kam je požadována autorizace čipem. Samotný byt je v původním stavu. Okna jsou nová plastová. Je ale udržovaný a má velice příjemnou atmosféru. K bytu náleží také sklep o velikosti 1,9 m2.

okolí a lokalita

Lokalita

Byt se nachází na ulici Jihlavská v klidné části Prahy 4 - Michle, přibližně 300 metrů od stanice Metra C - Budějovická. Zde se také nachází Nákupní centrum Budějovická, kde je k dispozici veškerá občanská vybavenost. Hned vedle se nachází Poliklinika Budějovická a Úřad městské části Praha 4. V bezprostřední blízkosti domu je také několik základních a mateřských škol a Gymnázium Budějovická.

 

Veškeré služby tak máte v dosahu pěší vzdálenosti.

 

Ať již budete potřebovat něco nakoupit, zajít si do restaurace nebo kavárny, zajít k doktorovi nebo na úřad. Případně odvézt děti do školy. Nemusíte nikam jezdit a vše zařídíte kousek od domu. 

 

A pokud budete chtít někam vyrazit, můžete pohodlně nasednout na metro, které máte 300 metrů od domu. Případně autobus, kterých jezdí na uzlu Budějovická 16 linek. Přímo u domu se také nachází velké parkoviště pro auta, kde je parkování rezidentů povoleno bez omezení.

 

Do přírody můžete vyrazit na procházku, nebo projížďku na kole, do Kunraticko-michelského lesa. Zde se nachází spousta stezek a pěšin, dětská hřiště a také spousta laviček a altány pro posezení.

interaktivní mapa

Mapa

technické informace

Technické

Celková plocha

Dispozice

Balkon

Sklep

Podlaží

Výtah

Stavba

Okna

Vlastnictví

Orientace bytu

Voda

Topení

Plyn

Odpad

Elektřina

Doprava

53 m2

2+1

ne

ano

4. podlaží z 6

ano

cihlová

plastová

osobní

sever – jih

obecní vodovod

ústřední dálkové

ano

veřejná kanalizace

230 V

MHD – metro C, autobus

kompletní fotogalerie

Fotogalerie

cena

Cena

5 490 000 Kč
včetně provize rk a všech poplatků

Jedná se o velice příjemný byt, který se nachází v již opraveném bytovém domě. Navíc má velkou výhodu ve své poloze, protože leží kousek od stanice metra a autobusových zastávek. Parkování je bez problémů přímo u domu. A ještě k tomu je okolí bytu klidné, takže vás nebude obtěžovat nadměrný provoz ani hluk.

Neváhejte mě kontaktovat pro bližší informace, případně domluvení osobní prohlídky.

 

Koupi bytu je možné financovat hypotékou. V případě zájmu můžu pomoci s financováním.

bottom of page