top of page

Prodej stavebního pozemku k bydlení o velikosti 1100 m2
Holetín u Hlinska – klidná ulice

popis nemovitosti

Popis

Jedná se o stavební pozemek k prodeji, který je určený ke stavbě rodinného domu. Nachází se v obci Holetín, která leží přibližně 1 km od města Hlinska.

 

Celková výměra pozemku je 1100 m2. Pozemek je rovinatý a má obdélníkový tvar. Uliční šíře pozemku je 23,85 m a šířka po celé délce pozemku přibližně 22,5 m.

 

Pozemek leží u obecní komunikace na klidném místě v boční ulici na okraji obce. Na pozemek je již vyvedena vodovodní přípojka a elektřina se nachází na hranici pozemku v obecní komunikaci.

 

Velkou výhodou toho pozemku je kromě velmi pěkného umístění také to, že je možné brzy začít se stavbou domu. V okolí je postaveno několik nových domů a jsou zde již vyřešeny otázky komunikace a sítí.

V obci Holetín se nachází základní a mateřská škola, 2 obchody, pošta a také sportovní areál s bazénem.

 

Přibližně 1 km od Holetína leží město Hlinsko, kde je k dispozici veškerá občanská vybavenost. Zde se nachází několik velkých škol, gymnázium, základní umělecká škola, úřady, supermarkety, čerpací stanice, restaurace a kavárny, spousta menších obchodů, lékaři, lékárny, kino, kulturní centrum, zimní stadion, plavecký bazén, sjezdovka a prostě vše co byste mohli potřebovat.

 

Do Holetína jezdí 2 autobusové linky (Hlinsko–Chrudim, Hlinsko–Skuteč) a je zde také vlaková zastávka (vlaky směr Hlinsko, Pardubice a Havlíčkův Brod).

 

V okolí se nachází krásná příroda Českomoravské vrchoviny. Rozsáhlé lesy a louky jsou ideální pro turistiku. Nedaleko se nachází skanzen lidové architektury Veselý Kopec. Přímo v Hlinsku se také nachází známá památková rezervace Betlém.

KATASTRÁLNÍ MAPA

Katastrální mapa

okolí a lokalita

Lokalita

technické informace

Tecnické

Druh nemovitosti

Využití

Celková plocha

Šířka pozemku

Délka pozemku

Terén

Přístupová cesta

Elektřina

Voda

Kanalizace

Plyn

Doprava

pozemek

stavební – bydlení

1100 m2

22,5 m

48 m

rovinatý

obecní – zpevněná

na hranici pozemku

vyvedená na pozemku

není

není

silnice, autobus, vlak

Interaktivní mapa

INTERAKTIVNÍ mapa

cena

Cena

1 060 500 Kč
včetně provize rk a všech poplatků

Tento pozemek vám nabízí velmi pěkné místo v obci Holetín v okrajové části v klidné ulici. Do Hlinska je to odtud jen asi 1 km. A díky připravenosti pozemku je možné velmi brzy realizovat stavbu domu.

 

Neváhejte mě kontaktovat pro bližší informace, případně domluvení osobní prohlídky.

 

Koupi je možné financovat hypotékou. V případě zájmu můžu pomoci s financováním.

bottom of page