top of page

Prodej stavebního pozemku k bydlení o velikosti 1099 m2
Holetín u Hlinska – klidná ulice

popis nemovitosti

Popis

Jedná se o stavební pozemek k prodeji, který je určený ke stavbě rodinného domu. Nachází se v obci Holetín, která leží přibližně 1 km od města Hlinska.

 

Celková výměra pozemku je 1099 m2. Pozemek je rovinatý a má obdélníkový tvar. Uliční šíře pozemku je 18,5 m.

 

Pozemek leží u obecní komunikace na klidném místě na okraji obce. Na pozemek je již vyvedena vodovodní přípojka a elektřina se nachází na hranici pozemku v obecní komunikaci.

 

Velkou výhodou toho pozemku je kromě velmi pěkného umístění také to, že je možné brzy začít se stavbou domu. V okolí je postaveno několik nových domů a jsou zde již vyřešeny otázky komunikace a sítí.

MAPY

Mapy

okolí a lokalita

Lokalita

V obci Holetín se nachází základní a mateřská škola, 2 obchody, pošta a také sportovní areál s bazénem.

 

Přibližně 1 km od Holetína leží město Hlinsko, kde je k dispozici veškerá občanská vybavenost. Zde se nachází několik velkých škol, gymnázium, základní umělecká škola, úřady, supermarkety, čerpací stanice, restaurace a kavárny, spousta menších obchodů, lékaři, lékárny, kino, kulturní centrum, zimní stadion, plavecký bazén, sjezdovka a prostě vše co byste mohli potřebovat.

 

Do Holetína jezdí 2 autobusové linky a je zde také vlaková zastávka.

 

V okolí se nachází krásná příroda Českomoravské vrchoviny. Rozsáhlé lesy a louky jsou ideální pro turistiku. Nedaleko se nachází skanzen lidové architektury Veselý Kopec. Přímo v Hlinsku se také nachází známá památková rezervace Betlém.

INTERAKTIVNÍ mapa

Interaktivní mapa

kompletní fotogalerie

Fotogalerie